O webu

Web Pullup.cz je určen pro všechny sportovní nadšence, kteří hledají kvalitní informace zabalené v moderním kabátě. Společným znakem uvedených sportů a kategorií je minimální vybavení (kromě kategorie Fitness) a překonávání gravitace a dalších překážek vlastním tělem.

Na webu jsou komplexní informace o všem, co se týká pohybu: kde sportovat, různé cviky a informace o nich. V sekci události jsou semináře, kurzy a sportovní události, nechybí část s komunitami, kde jsou trenéři, osobnosti, týmy, skupiny a další zajímavé subjekty. Oblast anatomie zobrazuje základní stavbu těla člověka, což bude nějaké minimum znalostí, jenž by lidé měli vědět pokud sportují. Na webu je také sekce s vybavením a sekce Obchod, které zobrazují a popisují potřebné vybavení k různým disciplínám a lze je také přes web pořídit.

Kategorie

Menu

Všechny tyto poskytované informace lze vyhledávat dle různých parametrů (kategorie, místo, typ, obsažený text a další podle charakteru informací).

Více informací

Právní informace

Provozuje Sukhdorj Ganbaatar, Grégrova 677/7, Olomouc 779 00. Fyzická osoba zapsaná v Živnostenském rejstříku v Olomouci od 26. 9. 2016. IČ: 05423252mobile
tablet
desktop
widescreen
fullhd